Mortal Kombat 1 için Homelander Fragmanı Yayınlandı

NetherRealm Studios, Mortal Kombat 1 dövüş oyunu Eylül 2023 tarihinde piyasaya sürülmesinin ardından altı DLC karakterinin yayınlanacağını açıklamıştı. Bunlardan birisi de Amazon Prime Video’da yayınlanan ve The Boys çizgi romanından uyarlanan dizideki Homelander’dı. Sonunda merakla beklenilen Mortal Kombat 1 için Homelander fragmanı da görücüye çıkmış durumda.

Kısa fragmanda Homelander, Mortal Kombat karakterlerinden biri olan Liu Kang ile yüzleşmeden önce tercih ettiği içecek olan tam yağlı sütü içiyor ve devamında Homelander’ın oyundaki bazı öldürücü hareketleri gösteriliyor. Tahmin ediyoruz ki Homelander’ın gerçek oynanış görüntüleri de daha sonra yayınlanacak. Bu arada oyunda maalesef Homelander’ı oynayan aktör Antony Starr oyunda seslendirme yapmayacak. Ek olarak fragmanda yeni bir Kameo savaşçısı olarak piyasaya sürülecek olan Ferra adlı karakter de kısaca gösteriliyor.

Homelander’ın Mortal Kombat 1 oynanabilir dövüşçüler listesine ne zaman ekleneceği açıklanmıyor ancak The Boys 4. Sezon’un 13 Haziran tarihinde Amazon Prime Video’da yayınlanacağını düşündüğümüzde karakter bu tarihlerde veya civarında oyuna dahil olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir